• info@gsugirisimcilik.com

Galatasaray Üniversitesi Girişimcilik Kulübü 2014 yılı Şubat ayında Prof. Dr. Sibel Yamak danışmanlığında kurulmuştur. 2016 yılının Aralık ayında mevcut Yönetim Kurulu ile devralınarak yeniden faaliyet göstermeye başlayan kulübün danışmanlığını Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı ve Girişimcilik dersi öğretim üyesi Prof. Dr. Gülçin Büyüközkan Feyzioğlu yapmaktadır.

GSÜ Girişimcilik Kulübü’nün temel amacı; üniversitemizden başlayarak tüm Türkiye’ye uzanan bir doğrultuda, girişimcilik bilincinin gelişmesine katkıda bulunacak çalışmalar yapmak, bir kariyer opsiyonu olarak girişimciliği öğrencilere tanıtmak, teşvik etmek, yenilikçi zihinleri desteklemektir.

Misyonumuz

Girişimciliğin hızla geliştiği ve giderek önem kazandığı bir dönemde, üniversitemizde girişimcilik ile ilgili faaliyetler düzenleyerek bu konuda bilinç uyandırmak ve çalışmalar yapılmasına öncülük etmektir.

Vizyonumuz

Üniversitemiz ve ülkemiz genelinde girişimcilik bilincinin artmasına katkıda bulunan, üniversite bünyesinde kurulmuş saygın ve önemli bir öğrenci kulübü olmaktır.

Girişimcilik Ekosistemine Giriş

-

GSU Mezunları ile İletişim

-

Organizasyon Deneyimi

-

5+

İç Eğitimler

-

30+

Kulüp Üyelerine Özel İndirimler

-

12+

Etkinlik

-

Takımımız

Galatasaray Üniversitesi Öğrencilerinden oluşan yönetim kurulu ekibimiz

Aybüke Temel

Kurucu Başkan

Bilgehan Çakmak

Eşbaşkan

Ahmet Roşin Aktürk

Üye

Büşra Adıgüzel

Üye

Mehmet Emin Akbaş

Üye

Ferahnaz

Üye

Süleyman Furkan Değerli

Üye

Hilal Deşat

Üye

Nesya

Üye

Nevzat Kaan Taşçı

Üye

Özge Sanem Safer

Üye

Selen Toker

Sponsorluk ve Tasarım

Sena Bulut

Üye

Uygar Gündoğdu

Üye